ET48300005 Ingebouwde voedingsinstallatie voor een ononderbroken stroomvoorziening en een buitenkas
Certificaat
CHINA ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. certificaten
Klantenoverzichten
—— Anthony
—— Manish
—— Parmar
—— Luis Alberto
—— Andrej Sliachin
Kan altijd ons verstrekken goede suggestie en oplossing, zijn wij zeer dankbaar.
—— Nelson
Ik ben online Chatten Nu
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China (vasteland)
Merknaam: ESTEL
Certificering: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC
Modelnummer: ET48300-005
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 715-4286 usd
Verpakking Details: Karton/houten behuizing
Levertijd: 20-25 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Paypal
Levering vermogen: 20.000 reeksen per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: ET48300-005 Invoermodus: 220VAC enkelfasig
Invoercapaciteit: 1 × 100A/2P Uitgangsspanning: -43 ~ -58VDC, nominale waarde: -53.5VDC
Maximale capaciteit: 18 kW Communicatie poort: RS485, SNMP
Markeren:
Ingebouwde stroomvoorziening voor UPS
Buitenkasten voor telecom-energiesystemen
Noodstroomvoeding ingebed systeem
ET48300005 Ingebouwd voedingssysteem voor ononderbroken stroomvoorziening en buitenkast
ET48300-005 Introductie van het ingebouwde gelijkstroomvoedingssysteem
De ET48300-005 sub-rackvoeding heeft een compact ontwerp met een hoogte van 5U om te voldoen aan de kritische toepassingsbehoeften van glasvezel- en microgolftransmissie, toegangsapparaten en schakelaars. Het systeem heeft een maximale stroomcapaciteit van 300A, met AC-, batterij- en belasting-MCB's. Kabels zijn aan de voorzijde toegankelijk met MCB's en rails.
Belangrijkste kenmerken
  • Standaard 19-inch breedte: Garandeert compatibiliteit voor breed gebruik.
  • Compacte 5U hoogte: Bespaart ruimte en verlaagt de installatiekosten.
  • Hot-swappable gelijkrichter en controller: Maakt eenvoudig en snel online onderhoud mogelijk.
Toepassingsscenario's
  • Draadloze basisstations
  • Transmissienetwerken
  • Communicatienetwerken voor bedrijven
Specificaties
Type Systeem
Dimensie 482,0(B) × 350,0(D) × 5U(H)
Gewicht ≤25kg (zonder gelijkrichters)
Koelmodus Natuurlijke koeling
Installatiemodus Geïnstalleerd op een 19-inch rack of in de kast
Bekabelingsmodus Boveninlaat en bovenuitlaat
Onderhoudsmodus Onderhoud aan de voorkant, ondersteunt wijziging van moduleniveau
Beschermingsniveau IP20
AC-distributie
  • Invoermodus: 220VAC eenfasig
  • Invoercapaciteit: 1 × 100A/2P
  • Ingangsfrequentie: 45~65Hz (nominale waarde: 50Hz/60Hz)
  • AC-SPD: 20kA/40kA, 8/20μs
DC-distributie
  • Uitgangsspanning: -43 tot -58VDC (nominale waarde: -53,5VDC)
  • Maximale capaciteit: 18kW
  • Batterijbreker: 2 × 125A (1-polig)
  • Ladingbrekers:
    • LVD: 32A (1-polig) × 2 + 40A (1-polig) × 2 + 63A (1-polig) × 3
    • BLVD: 6A (1-polig) × 2 + 10A (1-polig) × 2 + 16A (1-polig) × 2
  • Gelijkrichter ingangsspanning: 85VAC tot 300VAC (nominaal 220VAC)
  • Efficiëntie: >96%
  • Nominaal vermogen: 3000W (176~300VAC)
  • Werktemperatuur: -40℃ tot +75℃ (volledige output onder 50℃)
  • Dimensie: 106,5 mm (B) × 286 mm (D) × 41,5 mm (1U/H)
  • Gewicht: ≤2kg
  • Koelmodus: Geforceerde koeling
  • Machtsfactor: ≥0,99
  • THD: ≤5%
Controleur
  • Alarmuitgang: 6 droge contacten
  • Communicatie poort: RS485, SNMP
  • Weergavemodus: LCD-scherm
Omgeving
  • Bedrijfstemperatuur: -40℃ tot +75℃ (volledige output onder 50℃)
  • Opslagtemperatuur: -40℃ tot +70℃
  • Bedrijfsvochtigheid: 5% tot 95% (niet-condenserend)